Warsztaty, spotkania, prezentacje

ZAPRASZAM  WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH nauką chustonoszenia do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

PROWADZĘ:

KONSULTACJE INDYWIDUALNE  (najlepsze dla świeżo upieczonych Rodziców i Maluszków) odbywają się u Państwa w domu w najwygodniejszym dla Was terminie - trwają około 1,5 - 2 godzin. Jest to czas poświęcony nauce wybranego wiązania (lub dwóch) i rozmowom na wszystkie nurtujące Was tematy dotyczące noszenia i rodzicielstwa. Na spotkanie przyjeżdżam z chustami i specjalną profesjonalną lalką do nauki. Pomagam wybrać i kupić odpowiednią chustę lub nosidło, jeśli trzeba pożyczam własne ;-)


Szkołom rodzenia, klubom Mam i innym zainteresowanym organizacjom proponuję spotkania, warsztaty, prezentacje na temat noszenia i rodzicielstwa bliskości.
Dla zorganizowanej grupy Mam/Rodziców (powyżej trzech osób) mogę zaplanować warsztaty w dogodnym miejscu i czasie :-)


Zdjęcie pochodzi z warsztatów w Mińsku Mazowieckim 
(opublikowane na stronie Powiatowego Centrum Wolontariatu w Mińsku Maz.)

WARSZTATY CHUSTOWE
  • Zapraszam wszystkich zainteresowanych na WARSZTATY CHUSTONOSZENIA, które odbywają się  ŚRODY w godz. 11-12.30 w Klubie Mamy i Taty na ulicy Stanisławowskiej w Warszawie.
    Zapisy na stronie klubu http://www.klubmamyitaty.pl/pl/Warsztaty-chustowe
  • Zapraszam 10 stycznia o godzinie 12.00 do Fiku Miku Cafe na ulicy Zwycięzców w Warszawie na prezentację "Noszę bo kocham", którą będę miała przyjemność poprowadzić w ramach projektu Bobocamp :-)

Już po.... było bardzo miło :-) pomimo zamieszania z ekipą TV(N) ;-)
A tutaj skutki całego zamieszania czyli materiał ze strony Dzień Dobry TVN http://dziendobry.tvn.pl/video/grupy-wsparcia-dla-mlodych-rodzicow-potrzebne,104,newest,74236.html

i zdjęcia (dzięki uprzejmości Agnieszki z Bobocamp)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz